З 27 квітня 2017 року на базі Новомосковського коледжу ДДАЕУ був проведений семінар “Хвороби в ділянці голови у дрібних домашніх тварин”, який був організований викладачами ветеринарного відділення НК ДДАЕУ за підтримкою представників Центру ветеринаної допомоги “ЕлітВет”, фармакологічної фірми “Артеріум” та виробників готових кормів для собак та котів “Роял Канін”.
Семінар організовувався для студентів відділення ветеринарної медицини ІІІ та ІV курсу і викладачів ветеринарних дисциплін Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.
Також були запрошені гості: начальник «Держпродспоживслужби» Радільчук Дмитро, його заступник Голенко Юрій, головний терапевт та головний епізоотолог районної лікарні ветеринарної медицини Матюхін Василь та Лавриненко Жанна; декан факультету ветеринарної медицини Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету Бібен І. А. та його завідувач Зажарський В. В.; а також випускники Новомосковського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету минулих років і практикуючі лікарі ветеринарної медицини не лише Новомосковського району, а й з міст Дніпро та Запоріжжя.
Декан факультету ветеринарної медицини ДДАЕУ Бібен І. А. та його завідувач Зажарський В. В. в свою чергу зробили під час семінару доклад з презентацією на тему «Сучасний розвиток факультету ветеринарної медицини ДДАЕУ», чим збагатили інтерес студентів до подальшого навчання.
Велику підтримку та допомогу в організації надали лікарі ветеринарної медицини з Центру ветеринарної допомоги «ЕлітВет» м. Дніпро Ткаченко Сергій та Ткаченко Марія, які вже четвертий раз будуть проводити ветеринарну конференцію на базі факультету ветеринарної медицини Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, а також двічі на рік проводять семінари для практикуючих ветеринарних лікарів та заводчиків собак та кішок.Вони разом з консультантом корпорації «Артеріум» Шуйською Наталією безкоштовно зробили декілька докладів по темам з їхньої практики: «Клінічні випадки в роботі стоматолога» (Ткаченко Сергій), «Клінічні випадки в роботі дерматолога» (Ткаченко Марія), «Сучасний підхід до профілактики отітів препаратом Аурікап» та «Крем Санодерм – комплексний препарат для лікування хвороб шкіри» (Шуйська Наталія).
Ткаченко Марія, як основний організатор 4-ї ветеринарної конференції в м. Дніпро, надали всім виступаючим студентам по безкоштовному запрошенню для участі в ньому.
Також велику підтримку було предоставлено Олесею Барабаш, представником та регіональним консультантом виробників готових кормів супер-преміум класу для собак та котів «Роял Канін» (Royal Canin).
З її сторони було предоставлено подарункові набори для лекторів семінару та ветеринарного відділення НК ДДАУ. На послідок було ще пообіцяно приїхати і провести для студентів лекцію по ветеринарній дієтології.
Теми, що були розглянуті під час проведення семінару:
– Отіти. Види, клінічні симптоми та методи лікування.
– Отогематома. Симптоми та методи лікування.
– Отодектоз. Симптоми та препарати для лікування тварин.
– Демодекоз. Клінічні прояви та методи лікування.
– Сучасний розвиток факультету ветеринарної медицини ДДАЕУ.
– Сучасний підхід до профілактики отітів препаратом «Аурікап».
– Крем «Санодерм» – комплексний препарат для лікування хвороб шкіри.
– Клінічні випадки з практики дерматолога.
– Онкологічні хвороби ротової порожнини.
– Клінічний випадок орального плоскоклітинного раку.
– Клінічні випадки з практики стоматолога.
Такої форми навчальний захід як семінар обласного рівня для студентів відділення ветеринарної медицини проводився вперше. Всі доповідачі добре підготувалися до виступів і показали відмінні знання з тих тем, які вони висвітлювали. Серед доповідачів були і студенти ІІІ курсу відділення ветеринарної медицини Новомосковського коледжу ДДАЕУ: Високий Максим (ВС-203), Дерманець Альона (ВС-203), Дробязгова Катерина (В-302), Ільїна Валентина (В-301), останні двоє робили по дві доповіді. Підготувавши самостійно матеріал, вони добре виступили з презентаціями відповідно до теми доповіді. Вміють користуватися мультимедійною установкою, добре коментували матеріал, що демонструвався, відповідали на запитання слухачів. Мова їх була спокійна, виступи образні, всі поняття та спеціальні терміни детально розшифровувалися і були доступними кожному студенту.





